watermark logo

Up next


Ftesë në 5, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi: Ja ç’ndodh brenda familjes, 11 Qershor 2019, Pjesa

2,665 Views
Рики
0
Published on 12 Jun 2019 / In Gaming

Tema: Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, për herë të parë në një studio televizive, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre te suksesshëm dhe jetën personale. Ja çfarë ndodh brenda familjes së tyre të madhe.
Te ftuar: Shyhrete Behluli, Learta Jakupi

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH


#Top Channel Albania, #aktualitet, #lifestyle, #show biz, #Entertainment Show, #Ftese ne 5, #11 Qershor 2019, #Shyhrete Behluli, #Learta Jakupi, #Ja ç’ndodh brenda familjes tonë,
Từ Khóa Liên Quan:
Top Channel Albania   aktualitet   lifestyle   show biz   Entertainment Show   Ftese ne 5   11 Qershor 2019   Shyhrete Behluli   Learta Jakupi   Ja ç’ndodh brenda familjes tonë   

Show more
0 Comments sort Sort By

シWAR18
シWAR18 3 months ago

They still let passengers in randomly in Europe

   0    0
P B S creations
P B S creations 3 months ago

Kunai pani tcar le naramro sixya ddaina baccako ris dherai rahexa

   0    0
Giovanni Da Pont, channel

Очкарик с тобой не интересно, ты хоть раз не блевал? Наверно и от шпрот обычных рвать будет

   0    0
cricket.com.au
cricket.com.au 14 days ago

Kako su ružni ovi muslici,naj ružnija nacija na svijetu

   0    0
Sampanna Dhakal
Sampanna Dhakal 20 days ago

Top????

   0    0
Australian Open TV
Australian Open TV 3 months ago

Any team nike sponsors is doomed to failure.

   0    0
YL Toys Collection
YL Toys Collection 3 months ago

Koji bjednici su ovi svrbići i AGRESORI....????????????????????

   0    0
シWAR18
シWAR18 3 months ago

هههههههه

   0    0
P B S creations
P B S creations 3 months ago

Voditelj je puno sladak ????❤

   0    0
Fortnite Monster
Fortnite Monster 3 months ago

Hahaha, TIKLOP KAYO ANO, mga samal hahahahahhaha

   0    0
Facebook Comments

Up next